آموزش برداشتن تیک دوم تلگرام

آموزش
17th سپتامبر 2019

آموزش برداشتن تیک دوم تلگرام

جلوگیری از نمایش تیک دوم پیام خوانده شده تلگرام

تیک دوم نخوردن در تلگرام,حذف تیک دوم تلگرام

مقاله ای آموزشی در زمینه آشنایی با برداشتن تیک دوم تلگرام برای طرفداران شبکه های اجتماعی آماده کرده است. پس در ادامه با ما باشید تا ما صفر تا صد برنامه تلگرام را به شما آموزش دهیم.

آموزش برداشتن تیک دوم تلگرام

جلوگیری کردن از تیک خوردن پیام ها بعد از خواندن در تلگرام ، به وسیله یک ترفند در خود تلگرام قابل انجام است. به این صورت که شما باید وارد تنظیمات تلگرام گوشی خود شده و وارد قسمت Notification and sounds شوید. حال در قسمت Popup Noًtification چندین گزینه برای شما به نمایش در می آید که برای تیک نخوردن پیام ها در تلگرام ، در ادامه به آن می پردازیم.

تنظیمات خواندن پیام ها بدون زده شدن تیک دوم

برای مشخص شدن چگونگی اعلام دریافت پیام در تلگرام ، شما باید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:

آموزش برداشتن تیک دوم تلگرام

همچنین بخوانید : حالت روح تلگرام چیست

  • No popup: اگر این گزینه را فعال کنید پنجره نمایش پیام دریافتی بر روی گوشی شما به نمایش در نمی آید.
  • Only when screen on: در صورت انتخاب این گزینه، در صورتی که صفحه نمایش گوشی شما روشن بوده و در حال کار باشید ، پیغام جدید به صورت پنجره پاپ آپ بر روی صفحه به نمایش در می آید و شما می توانید آن پیام را بدون خوردن تیک دوم در کنار آن ، بخوانید.
  • Only when screen off: اگر این گزینه را انتخاب کنید اجازه می دهید در صورتی که گوشی شما قفل و صفحه نمایش شما خاموش باشد ، پنجره نمایش پیغام جدید برای شما به نمایش در آید. در این حالت نیز تیک دوم پیام زده نمی شود و شما به راحتی می توانید پیام دوستان تان را بخوانید.
  • Always show popup: این گزینه ترکیب دو مورد فوق است. یعنی در هر صورت (چه روشن بودن صفحه نمایش گوشی و چه قفل بودن گوشی) پیام جدید را به صورت پنجره پاپ آپ نمایش می دهد.

توجه کنید که در حالات فوق تیک دوم در کنار پیام دریافتی زده نمی شود.

منبع : هیواتک

, , , , , , , , , , , , , ,

نظرات