آموزش شات اوت در اینستاگرام

آموزش
3rd سپتامبر 2019

آموزش شات اوت در اینستاگرام

معنی شات در اینستاگرام, شات استوری چیست

شات اوت چیست ؟ اگر نمی دونید این شات اوت در اینستاگرام چیه و به چه دردی میخوره حتما این پست بخونید .

آموزش شات اوت در اینستاگرام

در زبان انگلیسی واژه Shout-out ( تلفظ کنید شَوت اَوت ʃaʊtˌaʊt ) یعنی « تشکر یا قدر دانی » . این واژه بیشتر در رسانه ها استفاده میشه . در حد تیتر عرض کنم خدمت تون که تلفظ « شات » کاملا اشتباهه چون واژه Shot یعنی عکس ، یه قطعه کوتاه از فیلم و یا شلیک کردن و معنیش هیچ ربطی به واژه Shoutout نداره ! اما چون متاسفانه تلفظ غلط این واژه جا افتاده ما هم در این پست نوشتیم شات . بنابراین اساتید و دوستان عفو بفرمایید .

خب حالا بریم سر اصل مطلب . احتمالا نمونه شات اوت رو در اینستاگرام زیاد دیده باشین ؛  شات اوت در اینستاگرام یعنی از صفحه اینستاگرام یه کاربر دیگه ( مثلا دوست تون ) یه اسکرین شات تهیه کنید و در صفحه اینستاگرام خودتون منتشر کنید .

» مزایای شات اوت در اینستاگرام

شات اوت در واقع یک متد برای تبلیغات در ایسنتاگرام هست که این روزا خیلی مد شده و یه عده ای هم دارن پول خوبی از این بیزنس در میارن . اگر صفحه ای در اینستاگرام دارید و افراد زیادی شما رو دنبال می کنن شما هم می تونید از این روش کسب درآمد کنید .

» آموزش تصویری شات اوت در اینستاگرام

به طور کلی برای انتشار یک شات اوت در اینستاگرام باید اول از پروفایل کاربر مورد نظر تون یه اسکرین شات بگیرید ( عکس بگیرید ) و بعد اون عکس رو در صفحه انستاگرام تون منتشر کنید . من روش انتشار شات اوت در اینستاگرام رو براتون مرحله به مرحله هم توضیح میدم که دیگه مشکلی نداشته باشید .

  • برنامه اینستاگرام رو باز کنید و برید به صفحه کسی که میخواید براش شات اوت منتشر کنید .
  • حالا از صفحه فرد موردنظر تون یه اسکرین شات بگیرید . برای گرفتن اسکرین شات می تونید دکمه Home و دکمه Power رو همزمان فشار بدین ( هم اندروید و هم آیفون ) . البته در گوشی های اندرویدی مثه گلکسی اس ۵ و یا گلکسی اس ۶ می تونید با روش Palm Swipe یا Palm motion اسکرین شات بگیرید.
  • حالا برید به صفحه اینستاگرام خودتون و اسکرین شاتی رو که گرفتین آپلود کنید ( پست کنید ) .
  • تموم شد !

اینم چنتا نمونه از شات اوت های معروف از اینستاگرام شرکت های معروف دنیا .

آموزش شات اوت در اینستاگرام

نمونه ای از شات اوت در اینستاگرام ( شرکت گوگل )

شات اوت در اینستاگرام

نمونه ای از شات اوت در اینستاگرام ( شرکت اینتل )

آموزش شات اوت

نمونه ای از شات اوت در اینستاگرام ( شرکت مایکروسافت )

منبع : علم فردا

, , , , , , , , ,

نظرات