آموزش لغو آهنگ پیشواز

آموزش
20th سپتامبر 2019

آموزش لغو آهنگ پیشواز

چطور میشه آهنگ پیشواز را حذف کرد؟

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل , لغو آهنگ پیشواز همراه اول

هر یک از اپراتورها با سرویس‌های آوای انتظار، پیشواز و راینواز، امکان پخش موسیقی به جای بوق را برای مشترکان فراهم کرده‌اند که می‌توان آن‌ها را فعال و یا در صورت نارضایتی غیرفعال‌ کرد. در صورتی که به هر دلیلی قصد انصراف از این سرویس را دارید و نمی دانید چطور باید این کار را انجام دهید مقاله امروز در خصوص غیرفعال کردن و لغو آهنگ پیشواز ایرانسل ، همراه اول و رایتل را مطالعه نمایید .

آموزش لغو آهنگ پیشواز

برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل نیاز به داشتن کد آهنگ پیشواز فعال دارید .

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

برای غیر فعال کردن و لغو آهنگ پیشواز ایرانسل مراحل زیر را دنبال نمایید :

  • برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل ، باید کد آهنگ پیشوازی که فعال است را داشته باشید و داشتن این کد الزامی است .
  • برای بدست آوردن کد آهنگ پیشوازتان ، دستور #۲*۷۷۷* را شماره گیری نمایید . به این ترتیب کد آهنگ های آلبوم شا از طریق پیام از ایرانسل برای شما ارسال می شود . در این پیام اطلاعات آهنگ پیشواز فعال شما وجود دارد که شما برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل خود باید کد درج شده در کنار نام آهنگ را بردارید .

روش اول : در این روش برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل باید به بخش SMS یا پیام کوتاه گوشی خود رفته و دستور HZ سپس یک فاصله و بعد کد آهنگ پیشواز فعال را تایپ کنید مثلا HZ 100100 و این پیام را به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنید .

روش دوم : روش دیگری که برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل وجود دارد این است که دستور زیر را شماره گیری نمایید :

 *۷۷۷*۵*کد آهنگ پیشواز فعال#

روش سوم : روش دیگری که برای حذف آهنگ پیشواز ایرانسل وجود دارد این است که یک پیامک بدون متن به کد آهنگ پیشواز فعال+۷۷۱۰۰ ارسال نمایید . مثلا اگر کد آهنگ پیشواز شما ۱۰۰۱۰۰ است یه پیامک خالی به ۷۷۱۰۰۱۰۰۱۰۰ ارسال کنید .

روش چهارم : در صورتی که بخواهید بدون وارد کردن کد آهنگ اقدام به حذف آهنگ پیشواز ایرانسل نمایید می توانید دستور ENS را به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنی تا به طور کلی سرویس پیشواز ایرانسل لغو شود و حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل انجام شود .

لغو آهنگ پیشواز همراه اول

همانطور که می دانید سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور همراه اول آوای انتظار نام دارد . برای لغو آهنگ پیشواز یا همان آوای انتظار همراه اول نیازی به دانستن کد آهنگ پیشواز فعال وجود ندارد . برای لغو سرویس آوای انتظار همراه اول می توانید از روش های زیر استفاده کنید :

  • در این روش برای حذف آهنگ پیشواز همراه اول کافی سات عدد ۵ را به شماره ۸۹۸۹ اس ام اس نمایید .
  • روش دیگری که برای لغو سرویس آوای انتظار همراه اول وجود دارد این است که دستور #۲۲۳*۱۰* را شماره گیری نمایید .
  • در روش سوم لغو سرویس آوای انتظار همراه اول باید ابتدا ۹۰۹۰ را شماره گیری نمایید » عدد ۲ را انتخاب کنید ( سرویس های ویژه ) » عدد ۲ را مجددا انتخاب کنید ( دریافت سرویس ) » عدد ۲ را مجددا انتخاب کنید ( غیر فعال سازی سرویس ) » عدد ۲ را انتخاب کنید ( غیر فعال سازی آوای انتظار )

به این ترتیب لغو آهنگ پیشواز همراه اول انجام می شود .

برای لغو آهنگ پیشواز همرا اول نیازی به داشتن کد آهنگ پیشواز فعال نیست .

لغو آهنگ پیشواز رایتل

سرویس آهنگ پیشواز در رایتل ، راینواز نام دارد . برای فعال کردن و لغو سرویس راینواز رایتل یا باید از اپ اپراتور رایتل استفاده کنید و یا اینکه کد OFF RBT را به شماره ۲۰۲۰ اس ام اس کنید .

منبع : هیواتک

, , , , , , , ,

نظرات