آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

آموزش
1st اکتبر 2019

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

چطور عکس پرفایل اینستاگرام رو در اندازه اصلی ذخیره کنیم؟

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

شاید برای شما هم این اتفاق رخ داده باشد که بنا به هر دلیل تمایل داشته باشید عکس پروفایل یک کاربر اینستاگرام را در ابعاد بزرگ و با کیفیت اصلی ذخیره کنید. اگرچه انجام این کار از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام امکانپذیر نیست، اما روش های ساده‌ای برای انجام آن وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه کیفیت اصلی بپردازیم. با پینک تولز همراه باشید.

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

روش اول برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام :

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

برای مشاهده عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه واقعی و دانلود آن می توانید به وب سایت مشاهده عکس پروفایل اینستاگرام به نشانی www.instadp.com مراجعه کنید . در قسمت Enter IG Username ، نام کاربری فرد مورد نظری که می خواهید عکس پروفایل او را مشاهده و دانلود نمایید وارد کنید و سپس دکمه View DP را انتخاب کنید .

به این ترتیب وب سایت ، عکس پروفایل اینستاگرام فرد مورد نظر را در اندازه واقعی بارگذاری می کند و شما می توانید با انتخاب اولین تصویر آن را در بزرگترین سایز ممکن مشاهده و ذخیره نمایید . در صورتی که فرد مورد نظر شما تصویری با ابعاد کوچک را برای پروفایل خود انتخاب کرده باشد ، شما همان تصویر کوچک را مشاهده خواهید کرد .

روش دوم برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام :

در صورتی که برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام دیگران نمی خواهید هر بار وارد وب سایت Instadp شوید ، می توانید اپلیکیشن اندرویدی InstaDp را دانلود و نصب کنید . استفاده از این اپلیکیشن کاملا مشابه روش استفاده از سایت InstaDp می باشد .

روش سوم برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام :

روش دیگری که برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام دیگران وجود دارد ، استفاده از نرم افزار Instapp می باشد . این نرم افزار هم برای آیفون و هم برای اندروید موجود است . بعد از دانلود Instapp آن را نصب کنید و سپس با وارد کردن Username فرد مورد نظر در قسمت جستجو و کلیک روی دکمه Go می توانید ظرف چند ثانیه عکس پروفایل فرد مورد نظر را در اندازه واقعی مشاهده و ذخیره نمایید .

در این روش حتی در صورتی که کاربر مورد نظر پروفایلش را روی حالت Private تنظیم کرده باشد باز هم قادر به مشاهده و دانلود عکس پروفایل او خواهید بود .

منبع : هیواتک

, , , ,

نظرات