AirPods Pro: همه آنچه که باید در مورد ایرپادهای جدید اپل بدانید

فناوری
29th اکتبر 2019

AirPods Pro: همه آنچه که باید در مورد ایرپادهای جدید اپل بدانید

AirPods Pro ایرپادهای جدید اپل بدانید

کمپانی اپل در سکوت خبری از محصول جدید خود رونمایی کرد؛ نسخه سوم ایرپاد های اپل که با نام AirPods Pro ارائه شده است، خبر از امکانات کارآمدی می دهد. طبق اعلام اپل، این محصول قابلیت از بین بردن سر و صداهای مزاحم (نویز) را هنگام استفاده از آن داراست؛ قابلیت تنظیم ایرپاد ها برای گوش، شارژ بی سیم و قابلیت ضد آب و ضد عرق بودن از خصوصیات دیگر این محصول شگفت انگیز میباشد.

AirPods Pro ایرپادهای جدید اپل بدانید

این محصول همانطور که از نام آن پیداست، پرامکانات ترین نوع ایرپاد در حال حاضر است. با توجه به امکانات و قابلیت های جدید، قیمت این محصول نیز به ۲۴۹ دلار افزایش یافته است اما کاربران بر این باورند که با توجه به امکانات موجود، رقم معقولی است. این محصول از روز چهارشنبه ۳۰ اکتبر در فروشگاه های خارج از کشور برای خرید در دسترس خواهد بود.

قابلیت های اصلی و کلیدی AirPods Pro

  • حذف سر و صداهای مزاحم (نویز)
  • حالت شفافیت صدا
  • خاصیت ضد آب و ضد عرض بودن
  • طراحی مناسب برای گوش

حذف سر و صداهای مزاحم (نویز)

بدون شک این قابلیت یکی از پرکاربردترین قابلیت های این محصول است؛ طبق توضیحات کمپانی اپل، این محصول به طور خارق العاده ای صداهای مزاحم اطراف را از بین میبرد تا بتوانید بصورت کامل بر روی صدایی که به آن گوش میکنید متمرکز باشید.

AirPods Pro برای این منظور از دو میکروفون استفاده میکند، یک میکروفون خارجی و یک میکروفون داخلی که هر کدام وظیفه خاص خود برای دریافت صدای بیرونی و پالایش آن بر عهده دارند. این قابلیت کاربردی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید براحتی بر روی موزیکی یا پادکستی که به آن گوش میکنید و یا تماسی که برقرار کرده اید متمرکز شوید.

AirPods Pro ایرپادهای جدید اپل

AirPods Pro ایرپادهای جدید اپل بدانید

حالت شفافیت صدا

یک قابلیت کلیدی و جذاب دیگر؛ با وجود این قابلیت در AirPods Pro شما در هر مکانی قادر به گوش دادن به موزیک یا پادکست دلخواهتان خواهید بود. برای آگاهی بیشتر، حالت شفافیت صدا به شما اجازه میدهد تا صدای اطرافتان را همزمان با صدای ایرپاد بشنوید؛ شما میتوانید از این قابلیت کلیدی حین قدم زدن با دوستانتان و یا دوچرخه سواری در خیابان ها و یا تمرین در باشگاه ها استفاده کنید. استفاده از میکروفون های دوگانه باعث میشود تا صدای بیرونی و درونی کاملا طبیعی بنظر برسد و از کیفیت آن کاسته نشود.

خاصیت ضد آب و ضد عرق

بالاخره بعد از امتحان های مختلف نسل های قبلی ایرپاد به منظور مقاومت در برابر آب و عرق، بالاخره AirPods Pro به صورت رسمی با قابلیت ضدآب و ضدعرق همراه شده است. بر اساس گفته شرکت اپل، این محصول قادر است تا ۱۰ دقیقه از هر زاویه ای در مقابل آب مقاومت کند.

طراحی مناسب برای گوش

اینبار یک قابلیت ظاهری کارآمد؛ اپل اعلام کرده است که AirPods Pro دارای کیت شخصی سازی است که استفاده از آن را برای گوش های مختلف مناسب میسازد. این امکان شما را قادر میسازد تا متناسب با هر سایز گوش ایرپادتان را شخصی سازی کنید و لذت ببرید. کیت شخصی سازی AirPods Pro دارای سه سایز مختلف است که شامل کوچک، متوسط و بزرگ میشود. همچنین یک حالت مناسب سازی نیز بصورت نرم افزاری وجود دارد که به شما اجازه تست مناسب بودن سایز انتخابی را میدهد.

AirPods Pro: همه آنچه که باید در مورد ایرپادهای جدید اپل بدانید

منبع  : ترند

, , , , , , , , , , ,

نظرات