معرفی بهترین نرم افزارهای پخش فیلم برای سیستم عامل اندروید

فناوری
3rd نوامبر 2019

بهترین ویدیو پلیر نرم افزار های پخش فیلم اندروید

بهترین نرم افزارهای پخش فیلم اندروید

پینک تولز : با توجه به افزایش علاقه کاربران به تماشای فیلم و ویدیوهای کوتاه بر روی گوشی های موبایل، استفاده از ویدیو پلیری قوی و قابل اعتماد مهمتر از قبل شده است. در ادامه با بهترین ویدیو پلیرهای اندروید آشنا شوید.

برنامه پخش فیلم VLC

بهترین نرم افزارهای پخش فیلم اندروید

VLC یک برنامه پخش ویدیو در اندروید با امکان پخش فایل‌های چندرسانه‌ای متن باز و رایگان است و در سیستم عامل‌های مختلف کاربرد دارد. این اپلیکیشن قادر به اجرای اکثر فایل‌های چندرسانه‌ای و همچنین فیلم‌های آنلاین نیز است. انواع فایل‌های صوتی و تصویری با فرمت‌های مختلف از جمله ISO قابلیت پخش بوسیله نرم افزار پخش فیلم VLC را دارند. VLC یک پخش کننده صوتی با یک بانک اطلاعاتی کامل، یک اکولایزر و تعدادی فیلتر است که تمام فرمت‌های صوتی را پشتیبانی می‌کند.

این پخش‌کننده‌ برای همه افراد قابل استفاده بوده و کاملاً رایگان است، هیچ تبلیغ و خرید درون برنامه‌ای در آن وجود ندارد و کار توسعه این نرم افزار بر عهده کاربران علاقه‌مند و داوطلب است. این اپلیکیشن از اغلب فرمت‌ها مانند MKV ،MP4 ،AVI ،MOV ،Ogg, ،FLAC ،TS ،M2TS ،Wv و AAC پشتیبانی می‌کند و تله تکست و زیرنویس‌ها نیز نمایش می‌دهد. می‌توانید این نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود برنامه پخش فیلم VLC برای اندروید

برنامه پخش فیلم MX Player

بهترین ویدیو پلیر پخش فیلم اندروید

یکی از اعضای ثابت هر لیست بهترین اپلیکیشن پخش فیلم اندروید، MX Player است. این نرم افزار با دارا بودن کدخوانی چند هسته‌ای کارایی تا ۷۰ درصد بیشتر را نسبت به کدخوانی تک هسته ای دارد. این نرم افزار قابلیت پخش زیرنویس و شخصی سازی و جا‌به‌جایی آن را نیز دارد. فرمت‌های زیرنویس پشتیبانی شده توسط این نرم افزار عبارتند از ssa ،ass ،smi ،srt ،sub ،idx ،sub ،mpl ،txt ،pjs و vtt. رابط کاربری این ویدیو پلیر اندروید بسیار کاربر پسند بوده و می‌توانید تنها با لمس انگشتتان بر روی صفحه نمایش صدای فیلم‌ها را کم و زیاد و یا نور صفحه را بالا و پایین ببرید. این نرم افزار را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود برنامه پخش فیلم MX Player برای اندروید

برنامه پخش فیلم Video Player All Format – XPlayer

بهترین ویدیو پلیر نرم افزار های پخش فیلم اندروید

نرم افزارهای پخش فیلم اندروید

نرم افزار پخش فیلم Video Player All Format یکی از بهترین نرم افزارهای رده خود است. این نرم افزار از تمام فرمت‌های مختلف ۴k و Ultra HD پشتیبانی می‌کند و تمام ویدیوها را با جزئیات بالا نمایش می‌دهد. این ویدیو پلیر اندروید می‌تواند از ویدیوهای شخصی شما در مقابل حذف شدن و یا دیده شدن توسط دیگر افراد محافظت کند. این پخش کننده ویدیو تقریبا از تمام فرمت‌های ویدیویی از قبیل MKV ،MP4 ،M4V ،AVI ،MOV ،۳GP ،FLV ،WMV ،RMVB ،TS و … پشتیبانی می‌کند.

این نرم افزار قابلیت پخش زیرنویس را دارد و می‌توانید آن را به صورت پنجره پاپ آپ در کنار صفحه نمایش خود نمایش دهید. این اپلیکیشن در کنار پخش ویدیو در امر مدیریت فایل‌های ویدیویی و به اشتراک گذاری آن‌ها به شما کمک می‌کند.

دانلود نرم افزار پخش فیلم Xplayer برای اندروید

برنامه پخش ویدئو MoboPlayer

پخش فیلم اندروید

موبوپلیر یا MoboPlayer یک عضو دیگر از لیست بهترین اپلیکیشن پخش فیلم ما است. این ویدیو پلیر اندروید نیز از اکثر فرمت‌های ویدیویی و فرمت‌های محبوب زیر نویس از جمله SRT ،ASS و SAA پشتیبانی می‌کند. ویدیو‌های آنلاین پخش شده توسط موبو پلیر تحت پروتکل‌های HTTP و RTSP اجرا می‌شوند و همچنین کتابخانه‌های چندرسانه این نرم افزار قابلیت‌های مناسبی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

دانلود نرم افزار پخش فیلم MoboPlayer برای اندروید

برنامه پخش ویدیو HD Video Player

معرفی بهترین نرم افزارهای پخش فیلم برای سیستم عامل اندروید

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های پخش ویدیو در اندروید، HD Video Player است. این نرم افزار از فایل‌های ویدیویی با فرمت MKV ،MP4 ،M4V ،AVI ،MOV ،۳GP ،FLV ،WMV ،RMVB و TS پشتیبانی می‌کند و ویژگی‌های بسیار زیادی را از جمله تقویت صدا، قفل صفحه نمایش و زمان خواب، کنترل آسان با ژست‌های حرکتی و … را در اختیار کاربر می‌گذارد. این نرم افزار هم برای گوشی‌های اندرویدی و هم برای تبلت‌ها قابل دانلود و استفاده است.

دانلود نرم افزار پخش فیلم HD Video Player برای اندروید

, , , , , , , , , ,

نظرات