نحوه حذف شماره تلفن از اینستاگرام (بر روی موبایل و کامپیوتر)

آموزش
13th دسامبر 2019

اینستاگرام ابزاری عالی برای ارتباط و شبکه با افرادی است که شما می شناسید و برعکس. اما اگر ترجیح می دهید در اینستاگرام خصوصی بمانید ، یکی از راه هایی که می توانید انجام دهید حذف شماره تلفن متصل به اکانت شماست.

حذف شماره تلفن از اینستاگرام

این امر به این دلیل است که افرادی که شماره تلفن شما را در دستگاههای خود ذخیره کرده اند ، می توانند به راحتی شما را در اینستاگرام پیدا کنند ، حتی بدون دانستن نام کاربری یا سایر اطلاعات مربوط به شما در این سیستم عامل.

اینستاگرام در مورد این موضوع در سیاست حفظ حریم خصوصی کاملاً گفته است؛ اطلاعات پروفایل شما ارائه می دهد (از جمله شماره تلفن) این امکان را برای شما فراهم می کند تا دیگران بتوانند در “اینستاگرام” شما را پیدا کنند.

برای جلوگیری از وقوع این اتفاقات ، بهترین راه این است که شماره تلفن خود را کاملاً از حساب اینستاگرام خود حذف کنید. در این آموزش می خواهیم مراحل انجام آن را بر روی تلفن و کامپیوتر خود طی کنیم.

در نظر داشته باشید که برای حذف شماره از اینستاگرام باید شما حتما یک ایمیل داشته باشید تا راه ارتباطی مشتریان با شما به طور کامل قطع نشود و همچنین در صورتی که اتفاقی برای اکانت شما افتاد، مانند هک شدن ، فراموش کردن رمز و … از طریقی اینستاگرام شما را در جریان قرار دهد.

اگر ایمیلی برای پروفایل خود تنظیم نکرده اید ابتدا باید این کار را انجام دهید. برای این منظور برنامه را باز کرده و وارد صفحه پروفایل خود شوید و روی دکمه Edit Profile تپ کنید.آدرس ایمیل خود را وارد و تایید کنید.

حذف شماره تلفن از اینستاگرام

سپس به تنظیمات مراجعه کرده و شماره خود را حذف کنید و سپس روی Done تپ کنید. به همین سادگی شما موفق به حذف شماره از اکانت اینستاگرام خود شده اید.

نحوه حذف شماره در اینستاگرام کامیپوتر

اگر جز افرادی هستید که از اینستاگرام وب استفاده می کنید ، برای حذف call از اینستاگرام وارد اینستاگرام شده و روی آیکن پروفایل کلیک کنید . سپس در صفحه باز شده روی Edit Profile کلیک و در فیلد Phone Number شماره تلفن را پاک کرده و روی دکمه Submit کلیک می کنیم تا تغییرات ذخیره شود.

حذف شماره تلفن از اینستاگرام

حذف call و برداشتن شماره از بیزینس پروفایل اینستاگرام

در این بخش از مقاله می خواهیم به آموزش برداشتن call در اینستاگرام بپردازیم ، در واقع برداشتن شماره از بیزینس پروفایل اینستاگرام را بررسی کنیم. برای حذف شماره از اینستاگرام وارد بیزینس پروفایل شده و روی سه خط بالا و سمت راست تپ کنید و سپس روی دکمه Edit Profile را تپ کنید ، در نهایت روی Contact Options تپ کنید. حال شماره مورد نظر را از بیزینس پروفایل تان پاک کنید.

حذف شماره تلفن از اینستاگرام

, , , , ,

نظرات