نحوه ارسال پیام زمان دار در تلگرام ( ارسال پیام با زمان بندی )

آموزش
15th دسامبر 2019

تلگرام هر روز با اپدیت های جدیدی که می دهد سعی میکند قابلیت های بسیاری را در نرم افزار خود قرار دهد و نیاز کاربران را تامین نماید این پیام رسان به تازگی آپدیت جدیدی با ویژگی های بسیار جذاب از قبیل ارسال پیام زمان دار و… منتشر کرده که به بررسی و طرز استفاده از آنها می پردازیم.

ارسال پیام زمان دار در تلگرام

آموزش ارسال پیام زمان بندی شده در تلگرام دسکتاپ

Telegram ، پیام رسانی فوری مبتنی بر ابر و سرویس VOIP که به دلیل روان بودن و سهولت استفاده مشهور است ، از زمان انفجار اولیه محبوبیت خود ، به طور مداوم ویژگی های جدیدی را اضافه کرده است.

این نرم افزار علاوه بر امکانات بی نظیری که در ارسال و دریافت پیام ، برقراری تماس صوتی و … برای ما فراهم کرده بود ، حال با یک امکان دیگر و آن هم ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام همراه ماست ، در ادامه چگونگی انجام این کار را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام دسکتاپ

برای برنامه ریزی پیام در تلگرام دسکتاپ کافیست با کلیک راست بر روی دکمه “ارسال یا send” در نوار ابزار گپ ، گزینه ” Schedule Message ” را انتخاب کرده و تاریخ و زمان را تعیین کنید. هنگامی که پیام برنامه ریزی شده شما با موفقیت ارسال شد ، اعلانی دریافت می کنید و در صورت عدم موفقیت ، پیامی برای شما ارسال نخواهد شد.

همراه با پیام های برنامه ریزی شده ، برنامه دسکتاپ Telegram همچنین به شما امکان می دهد یادآوری هایی را برای خودتان از طریق چت “پیام های ذخیره شده” ترتیب دهید.

ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام نسخه موبایل

افرادی هم که علاقمند به ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام از طریق نسخه های نصب شده روی دستگاه موبایل هستند ، پس از تایپ پیام مورد نظرشان در صفحه چت با مخاطب شان روی با فشردن انگشت روی دکمه send ، گزینه set a reminder را انتخاب کرده و سپس تاریخ و ساعت مورد نظر را تعیین کرده و سپس روی دکمه آبی رنگ پایین صفحه اشاره کنید تا پیام شده زمان بندی و در زمان مشخص شده ارسال شود.

ارسال پیام زمان دار در تلگرام

نحوه ارسال پیام زمان دار در تلگرام

پیام زمان دار در تلگرام

, , , , , , , , ,

نظرات